Lengviausias būdas pasijungti Stripe atsiskaitymą Lietuvoje!

Dauguma nežino, jog yra įmanoma pasijungti Stripe atsiskaitymą Lietuvoje, o jei ir yra ką nors apie tai girdėję, nenutuokia, kaip tai padaryti

 

Perskaitęs šį straipsnį sužinosi kaip neišvykstant iš Lietuvos surinkinėti apmokėjimus kortele (tinka shopify) ir kodėl kiekviena internetinė parduotuvė privalo turėti Stripe.

Reikalavimai norint pasijungti Stripe Lietuvoje

Dauguma žmonių klysta galvodami, kad neįmanoma naudotis Stripe, gyvenant Lietuvoje, tačiau tai nėra tiesa.

Kuriant Stripe paskyrą, pateikiamas autorizuotų šalių sąrašas, kuriame nėra Lietuvos pavadinimo, bet tai dar nereiškia, kad jau metas nuleisti rankas!

REIKALAVIMAI:
  1. Angliška sąskaita
  2. Adresas Anglijoje
  3. Angliškas telefono numeris

Iš kur gauti anglišką banko sąskaitą, adresą ir telefono numerį?

1) Angliška banko sąskaita

Jei gyveni užsienyje, patikrink Stripe aptarnaujamas šalis – daugumoje išsivysčiusių Europos valstybių Stripe paslaugos yra lengvai pasiekiamos (pvz., Anglija, Vokietija, Prancūzija, Norvegija, Suomija, Ispanija ir pan.).

Lengviausias būdas pasijungti Stripe atsiskaitymą Lietuvoje!

Jei gyveni Lietuvoje, tuomet rekomenduoju atsidaryti būtent anglišką banko sąskaitą – taip pavyks sutaupyti nemažai laiko ir nervų. Susikūrus amerikietišką sąskaitą, būsi prašomas pateikti „social security number“, kurio tu tikriausiai negausi, nebent laimėsi žalią kortą. Vietoje „social security number“ galima pateikti prašymą EIN numeriui, tačiau tai užtruks, todėl siūlau iškart rinktis Angliją.

Anglišką banko sąskaitą gali atsidaryti būdamas Lietuvoje – tereikia nueiti į Revolut arba Moneseinternetinę svetainę ir susikurti paskyrą.

Registracijos metu siūlau įrašyti savo realų adresą ir tikrą vardą bei pavardę, nes vėliau gali būti paprašytas pateikti asmens tapatybę įrodančius dokumentus.

Jeigu teks rinktis “Business type”, žymėk “Individual”, tik jokiu būdu ne “Company” (nebent esi įregistravęs įmonę).

Atsidaryti anglišką banko sąskaitą – išties paprasta. Jei sugebėjai susikurti Paypal ar el. paštą –  pavyks atsidaryti ir sąskaitą. 😉

2) Adresas Anglijoje

Lengviausias sprendimo būdas – surasti Anglijoje gyvenantį pažįstamą ir paprašyti jo adreso (jam nebus siunčiami laiškai, tiesiog reikia egzistuojančio adreso).

Kitas būdas yra nuomoti virtualų adresą Anglijoje (PO Box) – tai padaryti taip pat labai paprasta.

Tereikia Google įvesti “PO Box UK” ir pasirinkti vieną iš paieškos rezultatų. Kaina yra apie 10 svarų per mėnesį, tačiau turėsi adresą į kurį galės atkeliauti paštas (dažniausiai užtenka išsinuomoti vienam mėnesiui).

Trečias būdas būtų įrašyti Revoluto arba Moneses adresą į Stripe paskyrą, šio metodo pats asmeniškai nebandžiau, bet Akademijoje buvo žmonių, kurie naudojosi būtent šiuo metodu.

3) Telefono numeris

Gali paprašyti Anglijoje gyvenančių pažįstamų, kad leistų pasinaudoti jų telefono numeriu ir patvirtintų viską už tave arba paprašyti atsiųsti aktyvuotą kortelę į Lietuvą.

Jei šis variantas yra neįmanomas, galima nusipirkti VOIP (virtualų telefono numerį) ir palikti gautą numerį Stripe paskyroje.

VOIP gali nusunkiai rasti Google, įvedus “VOIP UK number”, sumokėsi kelis dolerius ir gausi anglišką numerį.

Trečiasis variantas – tiesiog pasinaudoti „fake number generator“ ir sugeneruotą numerį palikti Stripe paskyroje. Šio metodo neteko išbandyti asmeniškai, bet Akademijoje buvo žmonių, kurie naudojosi būtent šiuo būdu.

Fake number generator yra nemokamas būdas, tiesiog paieškok googlėje “Fake number generator UK”.

Stripe paskyros patvirtinimas

Taigi, bičiuli, pirmiausia parduotuvės nustatymuose pasirink šalį Angliją, tada turi susikurti paskyrą www.stripe.com arba, jei dropshippini, tai nueik į savo Shopify dashboard paspausk “Settings”, tada pasirink “Payment providers”, tada pasirink “Add a provider”.

Iš pateikto sąrašo išsirink Stripe. Gali būti, kad Stripe nerandi ir yra tik Shopify payments. (Shopify payments rinkčiausi tik tokiu atveju, jei turi registruotą veiklą, nes paskutiniu metu Shopify payments pradėjo daryti papildomus patikrinimus)

Jei nerandi Stripe pasirinkimo, susisiek su shopify klientų aptarnavimu ir parašyk jiems, kad tu jau turi stripe ir naudoji clickfunnels, o clickfunnels neveikia kartu su shopify payments. Pasakyk jei neįjungs tau Stripe, turėsi pereiti į kitą platformą.

Per maždaug 3~5 dienas tau įjungs Stripe apmokėjimą.

JEI PASIRINKAI STRIPE, TAI SEK ŠIUOS NURODYMUS (JEI PASIRINKAI SHOPIFY PAYMENTS – ŠĮ SKYRIŲ PRALEISK):

Jei reikės įvesti telefono numerį, kad patvirtintum Stripe paskyrą, gali naudoti lietuvišką numerį.

Taip pat turėsi pateikti šiek tiek informacijos apie savo veiklą.

1) „Where are you based?“ – rinkis United Kingdom.

2) „Your product“ – čia turi parašyti kuo daugiau informacijos apie savo vykdomą veiklą, šiuo atveju, apie elektroninę parduotuvę. Jokiu būdų nerašyk, kad dropshipini ir stenkis apskritai vengti šio žodžio ir jo sinonimų.

Gali pafantazuoti, kad pats gamini prekes ir t.t., priklauso nuo to ką pardavinėji, svarbu įtikti jiems savo atsakymu. Rekomenduočiau paminėti, kad turi 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją bei „no-questions asked refund policy“.

Nepamiršk, kad jie patikrins tavo parduotuvę, todėl nuo realybės per daug nenutolk.

3) Įvesk savo parduotuvės nuorodą (parduotuvė turi būti aktyvi, nes jie norės užeiti ir apsižvalgyti).

4) Account details: „Company number“ ir „VAT number“ langelius palik tuščius, nes jie nėra privalomi.

5) Business type: Individual/Sole Trader

6) Business address (turi sutapti su tavo parduotuvės adresu): pasinaudok adresu, kurį gavai pasinaudojęs mano patarimais aukščiau (pažįstamo adresas, PO box ar kt.).

7) Eik žemiau ir įvesk savo tikrą vardą ir pavardę.

8) Įrašyk tikrą gimimo datą.

9) Vėl pateik tą patį anglišką adresą, kurį įrašei kaip Business address.

10) Credit card statement details: įvesk savo parduotuvės pavadinimą ir anglišką telefono numerį, kurį gavai pasinaudojęs mano patarimais aukščiau. Gali pasinaudoti fake number generatoriumi.

11) Bank details: „Bank account currency“ pasirink norimą savo parduotuvės valiutą.

12) Jei pasinaudojai patarimais aukščiau, jau turėtum turėti anglišką banko sąskaitą. Kartu su sąskaita tau buvo suteiktas Routing (ABA) ir Account Number – šiuos duomenis reikėtų suvesti į Stripe langelius (ten, kur jie yra prašomi). Galiausiai, spausk “Activate account”.

PS. Jei Stripe norėtų paskambinti ir pasikalbėti, pasakyk kad yra problemu su ryšiu ir duok lietuvišką numerį.

JEI PASIRINKAI SHOPIFY PAYMENTS, TAI SEK ŠIUOS NURODYMUS:

Šalis ir valiuta turi būti nusatyta tavo Shopify parduotuvėje.

Tuomet, registruojant Shopify Payments, suvesk:

1) Business type: Individual/Sole Trader

2) Sekančius du langelius praleidžiame, nes jie nėra privalomi.

 

Lengviausias būdas pasijungti Stripe atsiskaitymą Lietuvoje!

3) Ties „business address“ įvesk anglišką adresą.

4) Ties „personal details“ – tikrą asmeninę informaciją.

5) Product details: čia turi parašyti kuo daugiau informacijos apie savo vykdomą veiklą, šiuo atveju, apie elektroninę parduotuvę. Jokiu būdų nerašyk, kad dropshipini ir stenkis apskritai vengti šio žodžio ir jo sinonimų.

Gali pafantazuoti, kad pats gamini prekes ir t.t., priklauso nuo to ką pardavinėji, svarbu įtikti jiems savo atsakymu. Rekomenduočiau paminėti, kad turi 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją bei „no-questions asked refund policy“.

Nepamiršk, kad jie patikrins tavo parduotuvę, todėl nuo realybės per daug nenutolk.

 

*Shopify Payments labai griežtai žiūri į autorinių teisių pažeidimus, todėl, tikriausiai, apmokėjimo nepavyks pajungti, jei planuoji prekiauti Nike, Marvel, Gucci, Disney ar kito žinomo prekės ženklo produkcija.*

6) Prie “Statement descriptor” patikrink, ar yra parašytas parduotuvės pavadinimas. Jei nėra, pridėk. (Klientas šį užrašą matys savo savo banko sąskaitos išraše)

7) Prie “Banking information” įvesk savo duomenis, kuriuos gavai kartu su angliška banko sąskaita.

IŠMOKOS

Stripe ir Shopify Payments įplaukusius pinigus išmoka maždaug kas savaitę (jie automatiškai išsiunčiami į anglišką banko sąskaitą).

Gali pinigus persivesti į lietuvišką sąskaitą, jei dėl kokių priežasčių to daryti nenori, gali išsiimti Revolut arba Monese banko kortelę ir naudotis ja.

Kodėl kiekvienas internetinis verslas privalo turėti Stripe?

1) PRIEŽASTIS: Konvertacijų sumažėjimas

Ši apmokėjimų surinkimo platforma leidžia surinkti apmokėjimus kortele neišvedus lankytojo iš savo parduotuvės.

Labai svarbu puslapyje išlaikyti “tėkmę”, tai reiškia, kad puslapis turi išlaikyti vientisą ir atpažįstamą stilių (tos pačios spalvos mygtukai ir kitos svarbios dizaino detalės).

Paysera ir kiti panašūs apmokėjimų surinkėjai, dažniausiai išsiunčia lankytojus į savo puslapį, kuris atrodo visiškai kitaip nei tavasis.

Jei visas puslapis yra juodas ir baltas, tuomet labai svarbu, kad atsiskaitymo puslapis irgi toks būtų. Staigūs pakitimai tavo puslapyje padidins tikimybę, kad lankytojas išeis neužbaigęs pirkimo.

Duosiu tau du realius pavyzdžius iš vienos savo parduotuvių.

KAIP ATRODO STRIPE ATSISKAITYMAS KORTELE:

Lengviausias būdas pajungti stripe atsiskaitymą Lietuvoje 2019

Jei surinkinėtum apmokėjimus kortele per Paysera, žmogus netik turėti padaryti dar kelis papildomus žingsnius, bet ir tavo puslapis prarastų tėkmę.

KAIP ATRODO ATSISKAITYMAS SU PAYSERA:

Mokėjimų kortelėmis surinkimas per Payserą 2019

Norint gauti maksimaliai gerą rezultatą, visas apmokėjimo procesas turi būti kuo greitesnis ir paprastesnis. Su kiekvienu papildomu žingsniu prarandami potenciaūs klientai.

2) PRIEŽASTIS: Gąsdini klientus

Kadangi Stripe tavo lankytojams leidžia atsiskaityti kortele neišėjus iš parduotuvės, atsiskaitymo metu tavo domain(parduotuvės nuoroda) lieka tas pats.

PVZ. KAIP ATRODO ATSISKAITYMAS SU STRIPE:

Stripe atsiskaitymas kortele 2019

Naudojantis Stripe parduotuvės nuoroda išlieka ta pati (jei domain yra drobo.lt, tuomet atsiskaitymo metu taip pat bus matomas drobo.lt).

Tačiau pasirinkus, pavyzdžiui, Payseros apmokėjimą, parduotuvės nuoroda atsiskaitymo metu pasikeičia.

PVZ.: PAYSERA ATSISKAITYMO METU:

Paysera kortele mokėjimų surinkimas 2019

Kaip pavaizduota nuotraukoje aukščiau, puslapis neišlaiko savo nuorodos, naudojant Payseros mokėjimų surinkimo platformą.

Tai gali išgąsdinti žmogų ir sukelti nepasitikėjimą tavo parduotuve.

3) PRIEŽASTIS: Saugumas

Stripe yra vienas saugiausiu apmokėjimo surinkimų platformų, automatiškai sustabdanti net iki 95% bandymų atsiskaityti vogtomis kreditinėmis kortelėmis.

Tau nereikės atsidaryti viso klientų sąrašo ir kiekvieną jų patikrinti rankiniu būdu. Aš, asmeniškai, prašau savo darbuotojų tikrinti tik užsakymus nuo 100 eurų ir daugiau (visus kitus tiesiog patikiu Stripe’ui). Tačiau su kitais apmokėjimų surinkėjais nebūčiau toks užtikrintas.

4) PRIEŽASTIS: Pasikartojantys Mokėjimai

Prenumeratiniai mokėjimai – Stripe suteikiama galimybė parduoti mokamas prenumeratas.

Pvz. Aš turiu įkūręs Dropshippingo/Marketingo Akademiją tai yra metų trukmės kursas, todėl žmonėms leidžiu pasirinkti vieną iš dviejų planų: įsigyti visus mokymus dalimis arba sumokėti iš karto. Tik Stripe dėka turiu galimybę pasiūlyti kursus išsimokėtinai.

Didžioji dalis mokėjimų surinkimo platformų šios funkcijos tiesiog neturi, todėl Stripe yra vienas geriausių ir lanksčiausių pasirinkimų.

 

Source: https://www.sekmesbalsas.lt/lengviausias-budas-pasijungti-stripe-atsiskaityma-lietuvoje/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top