Kaip rasti Instagram influencerius

Tiems kas nori rasti Instagram influencerius

Radau tokį nesunkų būdą, kuriuos galite pasinaudoti, jei ieškote taip vadinamų “shoutouts”. Nežinau ar tai labai gerai veiktų Lietuvos rinkai, bet tikrai veiktų, kas dirba pasauliniu mastu.

Žingsniai:

  • Kur mes ieškome: instagram.com
  • Ko mes ieškome: paskyrų, kurios turi savo profilio aprašyme užuominą, kad nori bendradarbiauti (pvz email), šiuo atveju tiktų populiariausi email paslaugų vartotojai, kaip gmail, yahoo, hotmail, outlook ir t.t.
  • Reikėtų susiaurinti paieškos rezultatus iki tam tikrų raktažodžių, jeigu tai įmanoma identifikuojant nišą: travel, photography, marketing ir t.t. Žinoma būtų galima pasinaudoti tiesiog bendriniais paieškos žodžiais kaip “business inquiries” arba “business”
  • Judam toliau ir dar susiaurinam paiešką iki šalies,- aš dažniausiai ieškau anglakalbių šalių kaip: usa, Canada, United kingdom.

Ką gauname iš viso šito “faršo”?

site:instagram.com "@gmail.com" business "usa"

Jungiame naršyklę kompiuteryje, einame į google.com ir atliekame paiešką su viršuje pateikta užklausa. Gauname rezultatus. (žr.prisegtą paveikslėlį)

Dabar peržiūrėkite paskyrą/as atkreipkite dėmesį į followers/likes ratio, koks turinys skelbiamas ar tai tinka jūsų reklamai ir pats laikas susisiekti. Aš rekomenduoju susisiekti abiem galimais kontaktais, jei tai įmanoma, t.y. Privačia žinute ir email. Susitariate, kaip galite bendradarbiauti bei sužinote, kokia bus kaina.

P.S. Nenaudokite šios technikos blogiems tikslams (black hat email scraping)

Prašom nekopijuot autorinės teisės mantas666
Specialiai tik https://uzdarbis.lt/ lankytojams!!!

 

  • Kaip rasti intagram influencerius

 

SOURCE: https://uzdarbis.lt/t412052/kaip-rasti-intagram-influencerius/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top